Sosyal Medya

HAKKIMIZDA

Neden Cage Club ?

CageClub

Cage Club

2014 yılından bu yana ada eğlence hayatının nabzını tutan Cage Club Akdeniz ve Avrupa eğlence sektöründe çığırlar açmaya devam ediyor. Dünyanın en iyi ses ve ışık sistemlerine sahip Cage Club 2018 yılına damga vurmaya hazır.

2017 yazında da dünyanın en iyi sanatçılarını ağırlamaya hazırlanan Cage Club, muhteşem ambiyansa sahip konumu, büyüleyici dizaynı, nefes kesen sahne şovları ve sınırların ötesinde gerçekleşen eğlence anlayışı ile size kendinizi harikalar diyarında hissettirecek.

2017 yazında konsept değişikliği ile "Wonderland" konseptine bürünen Cage Club; Tinie Tempah, Timmy Trumpet, Major Lazer, Tujamo, Mike Williams, Garmiani,Danny Avila, Deniz Koyu, Gregor Salto, Cosmic Gate gibi bir çok iyi sanatçıyı ağırladı.

Cage Club, 2018 yılında çıtayı daha da yükselterek dünyanın ilk 100 sırasındaki birçok ismi Kıbrıslı hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Cage Club bu yaz da muhteşem ambiyansa sahip konumu, büyüleyici dizaynı, nefes kesen sahne şovları ve sınırların ötesinde gerçekleşen eğlence anlayışı ile  size kendinizi bir kez daha harikalar diyarında hissettirecek.


Cage Club Bilgileri

Alan Ölçüsü Misafir Kapasitesi Loca Sayısı Bistro Sayısı
950m² 3000 Kişi 15 Adet 230 Adet

Alanımızdan Kareler